Dlaczego my?

Wyróżnia nas

Pasja

Efektywność energetyczna to coś więcej niż usługi, które oferujemy. To jutro, które chcemy budować.

Wiara w sukces

W EMS pracujemy tylko nad projektami, w których dostrzegamy potencjał. Dzięki temu wykonywane przez nas audyty niemal zawsze przekładają się na realne oszczędności.

Kompetencje

W EMS stawiamy na najlepszych. Nasi konsultanci są ekspertami w swojej dziedzinie. Wyróżnia ich nie tylko wiedza nabyta na najlepszych technicznych uczelniach, ale także ciągłe podnoszenie kwalifikacji. Doskonalenie wiedzy na konferencjach i seminariach poświęconych efektywności energetycznej jest dla nas równie ważne jak realizowanie kolejnych audytów.

Doświadczenie

Na rynku działamy od ponad 25 lat. W tym czasie wykonaliśmy dziesiątki audytów i setki projektów doradczych z zakresu efektywności energetycznej. Dzięki temu nie tylko bardzo dobrze znamy realia świata energii, ale także doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów.

Bliska współpraca z klientami

To oni są ekspertami w swojej branży. Tylko z ich pomocą możemy zidentyfikować przedsięwzięcia oszczędności energetycznej. Tylko przy bliskiej współpracy możemy zredukować koszty nośników energii, trwale podnosząc konkurencyjność ich firmy.

Poprojektowa współpraca z klientem

Po zakończeniu projektu pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi klientami. Staramy się aby nasza praca przyniosła im jak największą wartość dodaną.

Nasze doświadczenie stoi za nami

EMS jest pionierem w swej branży. Wykorzystując kompetencje zdobyte w zagranicznych instytucjach (amerykańskie Ministerstwo Energii, Duńska Agencja Energii, Szwedzka Agencja Ochrony Środowiska, duński Roskilde University), wprowadzaliśmy efektywność energetyczną do Polski. Dostrzegając jej potencjał, staliśmy się katalizatorem zmian w wielu zakładach przemysłowych. Od ponad 25 lat pomagamy naszym klientom budować nową rzeczywistość - rzeczywistość efektywności energetycznej.

Kilenci
157
Audyty energetyczne
26
Białe certyfikaty - toe
23154
Inne projekty
134

Zaufali nam

Jak na tym wyszli?

Wyniki prac wykonanych przez EMS zostały z powodzeniem wykorzystane przez nas w procesie inwestycyjnym. Stopień trudności powierzonych zadań wymagał wysokich kwalifikacji i profesjonalizmu, z których firma w pełni się wywiązała. Dla nas EMS jest solidnym i rzetelnym partnerem.

Andrzej Konieczny Dyrektor w KGHM

Prace wykonywane przez konsultantów EMS były zawsze wysokiej jakości. Ich analityczne kompetencje pozwoliły nam rozwinąć algorytmy i modele, które z powodzeniem wykorzystaliśmy w naszej firmie.

Alain Schmutz Dyrektor w Axpo Power

Wymiernym efektem współpracy z EMS jest uzyskanie przez nas białych certyfikatów o wartości 148 toe. Firma wykazała się profesjonalizmem, wysokim poziomem wiedzy oraz rzetelnością i zaangażowaniem.

Wanda Augustyniak Dyrektor Techniczny w PEC Bytom

Nasza ocena jest bardzo pozytywna. Zlecona praca została wykonana w ustalonym zakresie i terminie bez żadnych zastrzeżeń. Zadanie to nie było łatwe ze względu na istniejący stan dotychczasowej infrastruktury, sposób jego zarządzania oraz dynamikę strefy, która ciągle się rozrastała. Niemniej, wysoki poziom kompetencji ekspertów EMS pozwolił na bardzo dobre zarządzanie projektem.

Krzysztof Ślęzak Dyrektor w Euro-Park Mielec

Zaangażowanie pracowników EMS jest warte podkreślenia. Praca została wykonana profesjonalnie, z wykorzystaniem najlepszej wiedzy w zakresie efektywności energetycznej i ekonomii.

Józef Tworek Dyrektor Produkcji w Borsodchem

W wyniku rozstrzygniętego przetargu uzyskaliśmy 262 toe świadectw efektywności energetycznej. Wiedza firmy w zakresie efektywności energetycznej oraz znajomość zagadnień prawnych z tym związanych sprawiła, że jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy.

Jan Suchy Dyrektor Techniczny w PEC Tychy

Wykonując swe zadanie, eksperci EMS wykazali się dogłębną wiedzą w zakresie innowacyjnych technologii energetycznych, poszanowania energii i analiz ekonomiczno-finansowych. Wysoki poziom merytoryczny wykonawcy audytu, terminowość wykonania oraz kontynuacja współpracy już po wykonaniu audytu są warte podkreślenia.

Henryk Postel Wiceprezes Zarządu w Interpromex